Blidinje BB, Tomislavgrad 80240
Reservation number: +387 63 30 46 03

Voditelj odjela PR, marketing i prodaja

Mjesto rada : Park prirode Blidinje

Vrsta radnog odnosa : ugovor o radu na neodređeno vrijeme

Radno vrijeme : puno radno vrijeme

Svi zainteresirani mogu poslati svoj životopis s fotografijom na marija.vukoja@yahoo.com.

Uz životopis je potrebno priložiti kopiju diplome o završenoj školskoj spremi, potvrdu o radnom iskustvu, a poželjno je dostaviti i preporuke prethodnih poslodavaca.

Natječaj je otvoren do 09.08.2019. do 00:00h.

Samo potpune prijave biti će uzete u obzir.

U procesu selekcije biti će odabrani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Opis radnog mjesta
  • Provođenje svih aktivnosti vezanih uz razvoj marketinga
  • Praćenje marketinških i prodajnih trendova na tržištu
  • Vođenje svih službenih digitalnih platformi poduzeća i unaprjeđenje istih
  • Komunikacija s medijima i klijentima
  • Razvoj marketing strategije
  • Promocija poduzeća

  • Što nudimo
  • Dinamičnu i profesionalnu radnu okolinu
  • Stabilan posao u poduzeću koje bilježi konstantan rast
  • Dodatne edukacije
  • Što očekujemo
  • VSS –smjer Marketing, komunikacije ili slično
  • Radno iskustvo na istom ili sličnom poslu ( minimalno 3 – 5 godina )
  • Vozačku dozvolu B kategorije
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje još nekih stranih jezika
  • Odlično znanje rada na računalu ( MS Office )
  • Inicijativu, predanost poslu i proaktivnost
  • Posebno izražene organizacijske, pregovaračke i komunikacijske vještine
  • Vještine upravljanja timom i motiviranja suradnika
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • Sposobnost za uspostavljanje pozitivnog poslovnog odnosa s klijentima i radnim kolegama
  • Sklonost timskom radu u dinamičnom okruženju
  • Spremnost na daljnje učenje
  • Your full name

    Your E-mail address

    Your phone number

    Your message

    Your CV - PDF, DOC, DOCX, max 5 MB

    Your diploma - PDF, DOC, DOCX, max 5 MB

    Other documents - PDF, DOC, DOCX, max 5 MB